English 
ورود مدير | تماس با ما | خانه |
اخبار و اطلاعیه ها
بازدید از سایت کارخانه ترمکس

قوی تر از همیشه – شرکت انگی آلمان ظرفیت برودتی چیلرهای سری Quantum P را تا 6 مگاوات گسترش داد.

شهر لیندا آلمان، 26 آگوست 2016 – پاسخ شرکت انگی آلمان به نیاز روزافزون بازار تاسیسات به چیلرهای با ظرفیت بالاتر از نوع سانتریفیوژ توربوکور بدون روغن سری Quantum P می باشد که در اوایل سال 2015 این سرس از چیلرها با ظرفیت پائین ترمعرفی شده بودند. در گذشته، سری Quantum P با توان تبرید 2.5 الی 4.5 مگاوات موجود بود. از آگوست 2016، شرکت انگی آلمان سری Quantum P را با تناژ تبرید تا 6¬مگاوات ارائه می کند. این چیلرها با 8، 10 و یا 12 کمپرسور در دسترس خواهند بود.
چیلرهای سری Quantum P از یک ساختار ماژولار استفاده می کنند. این امر موجب می شود تا شرکت تهویه انگی بتواند با انعطاف بیشتری به نیاز های متنوع مشتریان پاسخ گوید و به آسانی چیلر مورد نیاز با ظرفیت درخواستی را فراهم نماید. چیلرهای سری Quantum P می توانند در شرایط کاری مختلفی فعالیت کنند: برای مثال، لوله¬های داخلی از جنس تیتانیوم امکان خنک کاری حتی با آب دریا را به این دستگاهها می دهد. به کمک طراحی ماژولار، چیلرهای سری Quantum P می توانند به پنج بخش مختلف تقسیم شوند. این کار این چیلرها را برای استفاده در اتاق های تاسیسات با فضای محدود ایده آل می کند و همچنین حمل و نقل آنها را بسیار آسان می سازد. در صورتی که چیلرهای سری Quantum P به صورت کامل مونتاژ شوند، می توانند در یک کانتینر 40 فوت حمل شوند. آقای جوشن هرنونگ، مدیر عامل شرکت انگی آلمان می گویند: "با وجود تناژ تبرید بالای دستگاههای سری Quantum P، این دستگاهها ساختار جمع و جوری دارند. این ساختار جمع و جور به این معنی است که مشتریان بین المللی ما هم می توانند قویترین چیلر ساخت ما را سفارش دهند. این امر برای ما بسیار مهم است، چرا که صادرات نقش مهمی در شرکت انگی دارد."
سایر برتری های چیلرهای سری Quantum P برای مشتریان
علاوه بر ظرفیت بالای تبرید چیلرهای سری Quantum P، این سری کلیه امتیازهای سری Quantum شرکت انگی را نیز دارا هستند: این چیلرها در بارهای نسبی مصرف ناچیزی دارند. طراحی حرفه ای دستگاههای سری Quantum P طوری است که چیلری با قابلیت اتکا حداکثری ارائه شده است. علاوه بر این، این طراحی مهندسی ، نگهداری چیلر را نیز بسیار آسان می کند: سرویس این دستگاهها حتی زمانی که چیلر در حال کار است نیز می¬تواند انجام شود.
کاربرد جهت تامین برودت دربرودت شبکه ای(بخش شهری)
چیلرهای سری Quantum P برای استفاده در شبکه های ناحیه ای تبرید طراحی شده است.(هنگامی که سرمایش مناطقی از شهر به صورت مرکزی تامین می گردد). این شبکه ها از یک سیستم های لوله کشی توزیع استفاده می کنند تا چندین مصرف کننده را با مبردی که در یک سیستم مرکزی چیلر تولید شده تامین نمایند. معمولا، تنها یک ایستگاه انتقال در مکان مشتری نصب می شود. به خاطر ظرفیت نگهداری بالای سرمایش، شبکه های تبرید می توانند به آسانی با هم ترکیب شوند و از یک نقطه کنترل شوند.
درباره شرکت انگی آلمان
شرکت تهویه انگی (با مسئولیت محدود) متخصص در تولید محصولات و ارائه راهکارها و سرویس های مرتبط با سیستم های اقتصادی و با مصرف کم تبرید و همچنین بازیابی گرما می باشد. بخش تخصصی تهویه، فعالیت های مربوط به طراحی، تولید، نگهداری و نظارت سیستم های تبرید، برج خنک کن و راهکارهای سیستمی را انجام می¬دهد. این شرکت که دفتر مرکزی آن در شهر لیندا آلمان در کنار دریاچه کنستانس قرار دارد، شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده ای را در خود کشور آلمان دارا می باشد. تاریخچه شرکت تهویه انگی به شرکت سولزر برمی گردد، که در سال 1834 تاسیس شد و اولین چیلر دنیا را در سال 1878 در نمایشگاه پاریس معرفی کرد.
نماینده انحصاری در ایران
شرکت تهویه کوهساران
تهران خیابان ملاصدرا خیابان شیراز جنوبی خیابان فلاحی پلاک 2
کد پستی 1435813839
تلفن 88601973-88601974پروژه جدید ساختمان سبز کامرانیه راه اندازی گردید

این پروژه مشتمل بر 12 طبقه مسکونی لوکس بوده و مجهز به سیستم ترکیبی برودت شامل چیلر جذبی Thermax ، بانک یخ ice bank (شرکت تهویه کوهساران) می باشد. جهت صرفه جوئی در مصرف برق در زمان off-peak که هزینه های برق به نصف کاهش می¬یابد (ساعت 24 تا 7 صبح) با ذخیره سازی سرما بصورت یخ و آزادسازی انرژی ذخیره شده در ساعات اوج بار، عملاً قیمت برق مصرفی ناشی از مصرف چیلر در ساختمان را تا 75% کاهش میدهیم. در نرم افزار مقایسه اقتصادی چیلرهای جذبی و تراکمی تهیه شده در شرکت تهویه کوهساران معمولاً هزینه های انرژی در زمان بهره برداری برای چیلرهای جذبی مقرون به صرفه تر از چیلرهای تراکمی (آب خنک) خواهد بود و این موضوع در اکثر پروژه ها صادق است ولی اگر قرار باشد که قیمت برق در نرم افزار مذکور براساس ساعات کم باری محاسبه گردد نتیجه نرم افزار بگونه دیگری بدست خواهد آمد. از این رو شرکت اقدام به اجرای 2 طرح مجزا (ساختمان سبز اداری مپنا بویلر در سال 1388 و ساختمان سبز مسکونی کامرانیه در سال 1394) در جهت ذخیره سازی سرما و بکارگیری چیلر تراکمی در زمانهای عادی (در پروژه مپنا بویلر) و بکارگیری چیلر جذبی در زمانهای عادی (در پروژه کامرانیه) نموده است. جهت کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید. Info@koohsaran.comبازدید از سایت کارخانه ترمکس

بازدید از سایت کارخانه ترمکس

امکان بازدید مشاوران محترم از سایت کارخانه ترمکس و مراحل ساخت مکانیزه چیلرهای جذبی ترمکس فراهم است.ثبات قیمت ارز

ثبات قیمت ارز و خرید آسانتر

با ثبات قیمت ارز، تهدیدات اقتصادی کاهش یافته و محصولات سهل تر و با خدمات بهتری در اختیار خریداران قرار میگیرد.فن کویل های cassette type

فن کویل های cassette type

عرضه فن کویل های cassette type برند Air-sun رسماً در چهار چوب نمایندگی در بازار عرضه گردید.توسعه حوزه نمایندگی

توسعه حوزه نمایندگی این شرکت به کشورهای تاسیساتی میانه، عراق، افغانستان و انجام سرویس-های R&D در ایران جهت توسعه فعالیتهای مشترک با ترمکس و خدمات پس از فروش و تعمیرات در حوزه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس.

کلاسهای آموزش تعمیر و نگهداری چیلرهای جذبی

کلاسهای آموزش تعمیر و نگهداری چیلرهای جذبی

بزودی کلاسهای آموزش چیلرهای جذبی و تعمیر و نگهداری جهت مهندسین و علاقمندان برگزار میشود.

تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document

شرکت تهویه کوهساران


تلفن:5-88601973-021
فاکس: 88601972-021
وب سایت : www.koohsaran.com