English 
ورود مدير | تماس با ما | خانه |
درباره ما
Untitled Document


شرکت تهویه کوهساران


شرکت خدمات مهندسی


شرکت تهویه کوهساران با پیشینه ای قریب به 24 سال در طراحی و اجرای پروژه های تاسیساتی و ساختمانی دارای تائیدیه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سازمان جهانی LEED آمریکا است و تاکنون پروژه هایی بسیاری را در سطح کشور اعم از خصوصی و دولتی اجرا نموده است. حوزه فعالیت این شرکت در کلیه امور مرتبط با تهویه وتبرید، تصفیه آب و فاضلاب است. بخش بازرگانی این شرکت دارای نمایندگی از تعدادی از تولیدکنندگان اروپایی و آسیایی است.
استراتژی این شرکت ارتقاء دانش فنی و حفظ محیط زیست و بهینه سازی مصرف انرژی است.
این شرکت دارای نمایندگی فروش محصولات THERMAX در زمینه های تولید چیلرهای ایزورپشن شعله مستقیم و Multi Energy Absorption Chiller و نیزنمایندگی چیلرهای سانتریفیوژتوربوکوربدون روغن مغناطیسی Engie ساخت آلمان وهمچنین نماینده انحصاری فروش محصولات BLUESTAR درخصوص تولیدات انواع چیلرهای تراکمی، داکتد اسپیلت، فن کویل، روف تاپ پکیج و... می باشد.
شرکت تهویه کوهساران اولین وارد کننده و اجرا کننده کانال های پیش عایق شده از نوع PIR و PHENOLIC می باشد. اجرای بیش از 1.5 میلیون متر مربع از کانال های فوق موجب کسب تجربیات فراوان و داشتن پشتوانه قوی در اجرای صحیح کار و بکارگیری پرسنل اجرایی متخصص و متعهد گردیده است. تقاضای گسترده جهت حفظ انرژی توسط جامعه مهندسی مارا بر آن داشت که نسبت به عرضه عایقهای حرارتی و برودتی و صوتی الاستومریک (flex) با نام T.K.FLEX که دارای استانداردهای جهانی از جمله FM,UL, SGS, ASTM, BS می باشد اقدام نمائیم.
محصولات دیگر شرکت در زمینه انرژی طراحی و ساخت سیستم های ذخیره سازی ســــــرما (ICE BANK)، سیستم های اندازه گیری انرژی Energy Meter ، سیستم های بازیافت حرارت و برودت Heat Recovery، سیستم های تهویه مطبوع و نهایتاً سیستم های تولید همزمان انرژی، حرارت و برودت C.C.H.P. می باشد.
تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document

شرکت تهویه کوهساران


تلفن:5-88601973-021
فاکس: 88601972-021
وب سایت : www.koohsaran.com